| SKU: | AX05768 |
| Brands: | Acura, Honda |
| Category: | Keys & Remotes › Smart Key |
| Manufacturer: | Chinese Factory |
| FCC ID: | KR5V1X |
| Number of Buttons: | 4 |
| SKU: | AX05768 |
| Model: | MDX RDX |
| Year: | 2014,2015,2016,2017,2018,2019,2020 |
| Condition: | Aftermarket |
| Proximity: | Yes |
| Panic Button: | Yes |
| Color: | Black |
| Weight: | 0.06 kg |
| Categories: | Keys & Remotes |
| Subcategory: | Smart Key |
| Brands: | Acura, Honda |
| Manufacturer: | Chinese Factory |
| FCC ID: | KR5V1X |
| Frequency: | 318.8MHz |
| Number of Buttons: | 4 |
Compatible with the following :
Acura 2014–2021 Aftermarket Smart Remote Key Blade HO01 / HON66 35118-TY2-A00
This key is not pre-programmed and will not work until it is correctly programmed to the vehicle. Programming must be performed by a professional automotive locksmith or dealer using compatible key programming tools.
| SKU | AX05768 |
| Model | MDX RDX |
| Year | 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 |
| Condition | Aftermarket |
| Frequency | 318.8MHz |
| Manufacturer | Chinese Factory |
| Released Year | 2025 |
| Warranty | International |
| Weight | 0.06 kg |
| FCC ID | KR5V1X |
| BATTERY | CR2032 |
REVIEWS