| SKU: | AX04707 |
| Part Number: | 22865375 |
| Brands: | Cadillac |
| Category: | Keys & Remotes › Smart Key |
| Manufacturer: | Genuine OEM |
| FCC ID: | NBG009768T |
| Number of Buttons: | 5 |
| SKU: | AX04707 |
| Part Number: | 22865375 |
| Model: | SRX |
| Year: | 2010 2011 2012 2013 2014 |
| Condition: | Genuine |
| Proximity: | Yes |
| Panic Button: | Yes |
| Color: | Black |
| Weight: | 0.06 kg |
| Categories: | Keys & Remotes |
| Subcategory: | Smart Key |
| Brands: | Cadillac |
| Manufacturer: | Genuine OEM |
| FCC ID: | NBG009768T |
| Frequency: | 315MHz |
| Number of Buttons: | 5 |
| SKU | AX04707 |
| Brand | Cadillac |
| Model | SRX |
| Year | 2010 2011 2012 2013 2014 |
| Condition | Genuine |
| Part Number | 22865375 |
| Frequency | 315MHz |
| Manufacturer | Genuine OEM |
| Released Year | 2025 |
| Warranty | International |
| Weight | 0.06 kg |
| FCC ID | NBG009768T |
| IC | 2694A-009768T |
| TRANSPONDER ID | HITAG 2 ID46 PCF7952A |
| BATTERY | CR2032 |
| Remote Blade | Not Included |
Rating
Ship on time
Chat response
Cadillac is a leading automotive parts manufacturer specializing in high-quality remote keys and security systems. Founded with a commitment to innovation and reliability, we serve customers worldwide with premium automotive solutions.
Our products undergo rigorous testing to ensure compatibility and durability. We pride ourselves on excellent customer service and fast, reliable shipping to get you back on the road quickly.
REVIEWS