| SKU: | AX11034 |
| Condition: | New |
| Proximity: | No |
| Panic Button: | No |
| Weight: | 0.36 kg |
| Categories: | Adapters, Cables |
| Manufacturer: | CGDI |
Function: DME-DDE Testing cable, help with ECU testing, ECU programming, clearing and updating.

CGDI ECU Connecting Board DME Display:

| SKU | AX11034 |
| Condition | New |
| Manufacturer | CGDI |
| Released Year | 2025 |
| Warranty | International |
| Weight | 0.36 kg |
| Dimensions | 21.50 x 14.50 x 6.50 cm |
REVIEWS