| SKU: | AX04634 |
| Part Number: | 68394195AA |
| Brands: | Chrysler, Dodge |
| Category: | Keys & Remotes › Smart Key |
| Manufacturer: | Chinese Factory |
| FCC ID: | M3M-40821302 |
| Number of Buttons: | 5 |
| SKU: | AX04634 |
| Part Number: | 68394195AA |
| Model: | Charger Challenger |
| Year: | 2019 |
| Condition: | Aftermarket |
| Proximity: | Yes |
| Panic Button: | Yes |
| Color: | Black |
| Weight: | 0.06 kg |
| Categories: | Keys & Remotes |
| Subcategory: | Smart Key |
| Brands: | Chrysler, Dodge |
| Manufacturer: | Chinese Factory |
| FCC ID: | M3M-40821302 |
| Frequency: | 433MHz |
| Number of Buttons: | 5 |
Compatible with the following :
This key is not pre-programmed and will not work until it is correctly programmed to the vehicle. Programming must be performed by a professional automotive locksmith or dealer using compatible key programming tools.
| SKU | AX04634 |
| Model | Charger Challenger |
| Year | 2019 |
| Condition | Aftermarket |
| Part Number | 68394195AA |
| Frequency | 433MHz |
| Manufacturer | Chinese Factory |
| Released Year | 2025 |
| Warranty | International |
| Weight | 0.06 kg |
| FCC ID | M3M-40821302 |
| IC | 7812A-40821302 |
| TRANSPONDER ID | 4A AES |
| BATTERY | CR2032 |
| Remote Blade | Included |
REVIEWS