| SKU: | AX04619 |
| Brands: | Ford, Lincoln |
| Category: | Keys & Remotes › Remote Key |
| Manufacturer: | Chinese Factory |
| Number of Buttons: | 5 |
| SKU: | AX04619 |
| Condition: | Aftermarket |
| Proximity: | No |
| Panic Button: | Yes |
| Color: | Black |
| Weight: | 0.05 kg |
| Categories: | Keys & Remotes |
| Subcategory: | Remote Key |
| Brands: | Ford, Lincoln |
| Manufacturer: | Chinese Factory |
| Frequency: | 433MHz |
| Number of Buttons: | 5 |
Compatible with the following :
This key is not pre-programmed and will not work until it is correctly programmed to the vehicle. Programming must be performed by a professional automotive locksmith or dealer using compatible key programming tools.
| SKU | AX04619 |
| Condition | Aftermarket |
| Frequency | 433MHz |
| Manufacturer | Chinese Factory |
| Released Year | 2025 |
| Warranty | International |
| Weight | 0.05 kg |
| TRANSPONDER ID | Without Chip |
| BATTERY | CR2032 |
| Remote Blade | Included |
REVIEWS