| SKU: | AX02007 |
| Part Number: | 21997127 / 10377295 M1 / 15132197 / 15186200 M2 / 15132198 / 15186201 |
| Brands: | Cadillac, Chevrolet, GMC, Hummer, Pontiac, Saturn |
| Category: | Keys & Remotes › Remote Key |
| Manufacturer: | Chinese Factory |
| FCC ID: | LHJ011 |
| Number of Buttons: | 3 |
| SKU: | AX02007 |
| Part Number: | 21997127 / 10377295 M1 / 15132197 / 15186200 M2 / 15132198 / 15186201 |
| Year: | 2003200420052006 |
| Condition: | Aftermarket |
| Proximity: | No |
| Panic Button: | Yes |
| Color: | Black |
| Weight: | 0.04 kg |
| Categories: | Keys & Remotes |
| Subcategory: | Remote Key |
| Brands: | Cadillac, Chevrolet, GMC, Hummer, Pontiac, Saturn |
| Manufacturer: | Chinese Factory |
| FCC ID: | LHJ011 |
| Frequency: | 315MHz |
| Number of Buttons: | 3 |
Compatible with the following :
This key is not pre-programmed and will not work until it is correctly programmed to the vehicle. Programming must be performed by a professional automotive locksmith or dealer using compatible key programming tools.
| SKU | AX02007 |
| Year | 2003200420052006 |
| Condition | Aftermarket |
| Part Number | 21997127 / 10377295 M1 / 15132197 / 15186200 M2 / 15132198 / 15186201 |
| Frequency | 315MHz |
| Manufacturer | Chinese Factory |
| Released Year | 2025 |
| Warranty | International |
| Weight | 0.04 kg |
| FCC ID | LHJ011 |
| IC | 109G 12021 |
| BATTERY | CR2032 |
| Remote Blade | Included |
REVIEWS