| SKU: | AX07882 |
| Part Number: | 95440-J9250 |
| Category: | Keys & Remotes |
| FCC ID: | FOB-4F41 |
| Number of Buttons: | 5 |
| SKU: | AX07882 |
| Part Number: | 95440-J9250 |
| Model: | Kona |
| Year: | 2022 |
| Condition: | Genuine |
| Proximity: | Yes |
| Panic Button: | Yes |
| Color: | Black |
| Weight: | 0.06 kg |
| Categories: | Keys & Remotes |
| FCC ID: | FOB-4F41 |
| Frequency: | 433MHz |
| Number of Buttons: | 5 |
This key is not pre-programmed and will not work until it is correctly programmed to the vehicle. Programming must be performed by a professional automotive locksmith or dealer using compatible key programming tools.
| SKU | AX07882 |
| Model | Kona |
| Year | 2022 |
| Condition | Genuine |
| Part Number | 95440-J9250 |
| Frequency | 433MHz |
| Released Year | 2025 |
| Warranty | International |
| Weight | 0.06 kg |
| FCC ID | FOB-4F41 |
| TRANSPONDER ID | HITAG 3 - ID47 NCF29A1X |
| BATTERY | CR2032 |
| Remote Blade | Not Included |
REVIEWS