| SKU: | AX08165 |
| Condition: | New |
| Proximity: | No |
| Panic Button: | No |
| Color: | Silver |
| Weight: | 0.75 kg |
| Categories: | Adapters |
| Manufacturer: | Kukai |
It’s for SEC-E9/E9z working in the car.
| Input Voltage Range | 10.5 – 14V D.C. |
| Output Voltage Range | 24 ± 1V D.C. |
| Output Current | 8A |
| Size | 100*88*38mm |
| Length of Input Power Wire | 2.0m |
| Length of Output Power Wire | 1.5m |
| SKU | AX08165 |
| Condition | New |
| Manufacturer | Kukai |
| Released Year | 2025 |
| Warranty | International |
| Weight | 0.75 kg |
| Dimensions | 20.00 x 15.00 x 5.00 cm |
REVIEWS