| SKU: | AX09128 |
| Condition: | New |
| Proximity: | No |
| Panic Button: | No |
| Color: | Silver |
| Weight: | 0.58 kg |
| Categories: | Accessories |
| Manufacturer: | Kukai |






| SKU | AX09128 |
| Condition | New |
| Manufacturer | Kukai |
| Released Year | 2025 |
| Warranty | International |
| Weight | 0.58 kg |
| Dimensions | 8.00 x 11.00 x 6.00 cm |
REVIEWS