| SKU: | AX01900 |
| Brands: | Lexus, Toyota |
| Category: | Smart Key |
| Manufacturer: | Lonsdor |
| Number of Buttons: | 4 |
| SKU: | AX01900 |
| Condition: | New |
| Proximity: | No |
| Panic Button: | No |
| Weight: | 0.04 kg |
| Categories: | Keys & Remotes, Remote PCB |
| Subcategory: | Smart Key |
| Brands: | Lexus, Toyota |
| Manufacturer: | Lonsdor |
| Frequency: | 312/314MHz |
| Number of Buttons: | 4 |
| Manufacturer | Lonsdor [Genuine] |
| Buttons | 4Buttons |
| OEM Part Number | FT08-0440B |
| Keyless Go | Yes |
| Remote Blade | Not Included |
| Condition | NEW |


| SKU | AX01900 |
| Condition | New |
| Frequency | 312/314MHz |
| Manufacturer | Lonsdor |
| Released Year | 2025 |
| Warranty | International |
| Weight | 0.04 kg |
REVIEWS