| SKU: | AX04651 |
| Brands: | Jaguar, Land Rover |
| Category: | Remote PCB › Smart Key |
| Manufacturer: | Lonsdor |
| Number of Buttons: | 5 |
| SKU: | AX04651 |
| Condition: | New |
| Proximity: | No |
| Panic Button: | No |
| Weight: | 0.04 kg |
| Categories: | Remote PCB |
| Subcategory: | Smart Key |
| Brands: | Jaguar, Land Rover |
| Manufacturer: | Lonsdor |
| Number of Buttons: | 5 |
| Manufacturer | Lonsdor [Genuine] |
| Buttons | 5Buttons |
| Frequency | 433MHz |
| Transponder Chip | HITAG PRO ID49 |
| Keyless Go | Yes |
| Battery | CR2032 |
| Condition | Brand New |
| Note | PCB may need preparation by Lonsdor before use |
| SKU | AX04651 |
| Condition | New |
| Manufacturer | Lonsdor |
| Released Year | 2025 |
| Warranty | International |
| Weight | 0.04 kg |
REVIEWS