| SKU: | AX03001 |
| Part Number: | 28268-ZB700 |
| Brands: | Infiniti, Nissan |
| Category: | Keys & Remotes › Flip Key |
| Manufacturer: | Chinese Factory |
| FCC ID: | KBRASTU15 |
| Number of Buttons: | 4 |
| SKU: | AX03001 |
| Part Number: | 28268-ZB700 |
| Year: | 2002,2003,2004,2005,2006,2007,2008,2009,2010,2011,2012,2013,2014,2015,2016,2017 |
| Condition: | Aftermarket |
| Proximity: | No |
| Panic Button: | Yes |
| Color: | Black |
| Weight: | 0.06 kg |
| Categories: | Keys & Remotes |
| Subcategory: | Flip Key |
| Brands: | Infiniti, Nissan |
| Manufacturer: | Chinese Factory |
| FCC ID: | KBRASTU15 |
| Frequency: | 315MHz |
| Number of Buttons: | 4 |
Compatible with the following :
This key is not pre-programmed and will not work until it is correctly programmed to the vehicle. Programming must be performed by a professional automotive locksmith or dealer using compatible key programming tools.
| SKU | AX03001 |
| Year | 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 |
| Condition | Aftermarket |
| Part Number | 28268-ZB700 |
| Frequency | 315MHz |
| Manufacturer | Chinese Factory |
| Released Year | 2025 |
| Warranty | International |
| Weight | 0.06 kg |
| FCC ID | KBRASTU15 |
| TRANSPONDER ID | ID46 |
| BATTERY | CR2032 |
| Remote Blade | Included |
REVIEWS