| SKU: | AX08542 |
| Condition: | New |
| Proximity: | No |
| Panic Button: | No |
| Color: | Green |
| Weight: | 1.25 kg |
| Categories: | Accessories, Soldering Tools |
| Manufacturer: | Bestool |
Useful Reasonable Price OEM Cell Phone Repair Tools Kit set BST-113







| SKU | AX08542 |
| Condition | New |
| Manufacturer | Bestool |
| Released Year | 2025 |
| Warranty | International |
| Weight | 1.25 kg |
| Dimensions | 16.00 x 29.00 x 6.00 cm |
REVIEWS