| SKU: | AX04479 |
| Condition: | New |
| Proximity: | No |
| Panic Button: | No |
| Weight: | 0.20 kg |
| Categories: | Accessories |
| Manufacturer: | OBD Star |
| SKU | AX04479 |
| Condition | New |
| Manufacturer | OBD Star |
| Released Year | 2025 |
| Warranty | International |
| Weight | 0.20 kg |
| Dimensions | 2.00 x 15.00 x 2.00 cm |
REVIEWS