| SKU: | AX12967 |
| Part Number: | 3608030-DF02-AB |
| Brands: | Changan |
| Category: | Keys & Remotes › Smart Key |
| Manufacturer: | Genuine OEM |
| FCC ID: | S13957A |
| Number of Buttons: | 4 |
| SKU: | AX12967 |
| Part Number: | 3608030-DF02-AB |
| Model: | SL03,S7 |
| Year: | 2023 |
| Condition: | Genuine without bag |
| Proximity: | Yes |
| Panic Button: | Yes |
| Color: | Silver |
| Weight: | 0.05 kg |
| Categories: | Keys & Remotes |
| Subcategory: | Smart Key |
| Brands: | Changan |
| Manufacturer: | Genuine OEM |
| FCC ID: | S13957A |
| Frequency: | 433MHz |
| Number of Buttons: | 4 |
Works on the following model
| SKU | AX12967 |
| Brand | Changan |
| Model | SL03 S7 |
| Year | 2023 |
| Condition | Genuine Without Bag |
| Part Number | 3608030-DF02-AB |
| Frequency | 433MHz |
| Manufacturer | Genuine OEM |
| Released Year | 2026 |
| Warranty | International |
| Weight | 0.05 kg |
| FCC ID | S13957A |
| TRANSPONDER ID | HITAG 128-bit AES ID4A NCF29AXM |
| BATTERY | CR2032 |
Rating
Ship on time
Chat response
Changan is a leading automotive parts manufacturer specializing in high-quality remote keys and security systems. Founded with a commitment to innovation and reliability, we serve customers worldwide with premium automotive solutions.
Our products undergo rigorous testing to ensure compatibility and durability. We pride ourselves on excellent customer service and fast, reliable shipping to get you back on the road quickly.
REVIEWS