| SKU: | AX02006 |
| Part Number: | 20869057, 15857840, 5913427 |
| Brands: | Buick, Chevrolet, GMC, Saturn |
| Category: | Keys & Remotes › Remote Key |
| Manufacturer: | Chinese Factory |
| FCC ID: | OUC60270 & OUC60221 |
| Number of Buttons: | 5 |
| SKU: | AX02006 |
| Part Number: | 20869057, 15857840, 5913427 |
| Condition: | Aftermarket |
| Proximity: | No |
| Panic Button: | Yes |
| Color: | Black |
| Weight: | 0.04 kg |
| Categories: | Keys & Remotes |
| Subcategory: | Remote Key |
| Brands: | Buick, Chevrolet, GMC, Saturn |
| Manufacturer: | Chinese Factory |
| FCC ID: | OUC60270 & OUC60221 |
| Frequency: | 315MHz |
| Number of Buttons: | 5 |
Compatible with the following :
This key is not pre-programmed and will not work until it is correctly programmed to the vehicle. Programming must be performed by a professional automotive locksmith or dealer using compatible key programming tools.
| SKU | AX02006 |
| Condition | Aftermarket |
| Part Number | 20869057, 15857840, 5913427 |
| Frequency | 315MHz |
| Manufacturer | Chinese Factory |
| Released Year | 2025 |
| Warranty | International |
| Weight | 0.04 kg |
| FCC ID | OUC60270 & OUC60221 |
| IC | 850K60221 / 850K60270 |
| BATTERY | CR2032 |
| Remote Blade | Included |
REVIEWS