| SKU: | AX02339 |
| Part Number: | 95440-2J860 |
| Brands: | Hyundai, Kia |
| Category: | Keys & Remotes › Smart Key |
| Manufacturer: | Chinese Factory |
| FCC ID: | SVI - HMFCH34 |
| Number of Buttons: | 4 |
| SKU: | AX02339 |
| Part Number: | 95440-2J860 |
| Condition: | Aftermarket |
| Proximity: | Yes |
| Panic Button: | Yes |
| Color: | Black,Silver |
| Weight: | 0.03 kg |
| Categories: | Keys & Remotes |
| Subcategory: | Smart Key |
| Brands: | Hyundai, Kia |
| Manufacturer: | Chinese Factory |
| FCC ID: | SVI - HMFCH34 |
| Frequency: | 433MHz |
| Number of Buttons: | 4 |
Compatible with the following :
This key is not pre-programmed and will not work until it is correctly programmed to the vehicle. Programming must be performed by a professional automotive locksmith or dealer using compatible key programming tools.
| SKU | AX02339 |
| Condition | Aftermarket |
| Part Number | 95440-2J860 |
| Frequency | 433MHz |
| Manufacturer | Chinese Factory |
| Released Year | 2025 |
| Warranty | International |
| Weight | 0.03 kg |
| FCC ID | SVI - HMFCH34 |
| TRANSPONDER ID | ID46 PCF7952 |
| BATTERY | CR2032 |
| Remote Blade | not Included |
REVIEWS