| SKU: | AX02414 |
| Part Number: | 3521A-T04B, 05179512AA |
| Brands: | Chrysler, Dodge, Jeep |
| Category: | Keys & Remotes › Remote Key |
| Manufacturer: | Chinese Factory |
| FCC ID: | KOBDT04A |
| Number of Buttons: | 4 |
| SKU: | AX02414 |
| Part Number: | 3521A-T04B, 05179512AA |
| Year: | 2005,2006,2007 |
| Condition: | Aftermarket |
| Proximity: | No |
| Panic Button: | Yes |
| Color: | Black |
| Weight: | 0.04 kg |
| Categories: | Keys & Remotes |
| Subcategory: | Remote Key |
| Brands: | Chrysler, Dodge, Jeep |
| Manufacturer: | Chinese Factory |
| FCC ID: | KOBDT04A |
| Frequency: | 315MHz |
| Number of Buttons: | 4 |
Compatible with the following :
This key is not pre-programmed and will not work until it is correctly programmed to the vehicle. Programming must be performed by a professional automotive locksmith or dealer using compatible key programming tools.
| SKU | AX02414 |
| Year | 2005 2006 2007 |
| Condition | Aftermarket |
| Part Number | 3521A-T04B, 05179512AA |
| Frequency | 315MHz |
| Manufacturer | Chinese Factory |
| Released Year | 2025 |
| Warranty | International |
| Weight | 0.04 kg |
| FCC ID | KOBDT04A |
| IC | 3521A-T04B |
| TRANSPONDER ID | ID46 |
| BATTERY | CR2032 |
| Remote Blade | Included |
REVIEWS