| SKU: | AX05165 |
| Brands: | Lexus, Toyota |
| Category: | Smart Key |
| Manufacturer: | Keydiy |
| Number of Buttons: | 4 |
| SKU: | AX05165 |
| Condition: | New |
| Proximity: | Yes |
| Panic Button: | Yes |
| Weight: | 0.06 kg |
| Categories: | Keys & Remotes, Remote PCB |
| Subcategory: | Smart Key |
| Brands: | Lexus, Toyota |
| Manufacturer: | Keydiy |
| Number of Buttons: | 4 |
| Manufacturer | Keydiy |
| Buttons | 4Buttons |
| OEM Part Number | TB01 |
| FCC ID | 0020 |
| Transponder Chip | DST-AES ID8A |
| Battery | CR2032 |
| Keyless Go | Yes |
| Condition | NEW |
| BRAND | MODEL | FROM | TO |
| KEYDIY | ALL MODELS | ||
| LEXUS | ALL MODELS | 2006 | 2021 |
| LEXUS | CT200 | 2011 | 2015 |
| LEXUS | ES | ||
| LEXUS | ES300 | 2013 | 2017 |
| LEXUS | ES350 | 2006 | 2012 |
| LEXUS | GS | ||
| LEXUS | GS300 | 2006 | 2017 |
| LEXUS | GS350 | 2006 | 2012 |
| LEXUS | GS400 | 2013 | 2017 |
| LEXUS | GS430 | 2006 | 2017 |
| LEXUS | GS460 | 2006 | 2012 |
| LEXUS | GX460 | 2008 | 2010 |
| LEXUS | IS | 2006 | 2017 |
| LEXUS | LS460 | 2006 | 2010 |
| LEXUS | LX | ||
| LEXUS | LX450D | 2015 | 2017 |
| LEXUS | LX460 | 2015 | 2017 |
| LEXUS | LX570 | 2015 | 2017 |
| LEXUS | NX | ||
| LEXUS | NX200 | 2015 | 2019 |
| LEXUS | NX300 | 2015 | 2019 |
| LEXUS | RX270 | 2008 | 2015 |
| LEXUS | RX350 | 2010 | 2015 |
| SUBARU | BRZ | 2009 | 2014 |
| TOYOTA | 86 | 2012 | 2014 |
| TOYOTA | ALL MODELS | 2006 | 2021 |
| TOYOTA | ALPHARD | 2007 | 2012 |
| TOYOTA | AVALON | 2007 | 2017 |
| TOYOTA | CAMRY | 2007 | 2017 |
| TOYOTA | C-HR | ||
| TOYOTA | COROLLA | 2007 | 2015 |
| TOYOTA | CROWN | 2010 | 2019 |
| TOYOTA | HIGHLANDER | 2009 | 2019 |
| TOYOTA | LAND CRUISER | ||
| TOYOTA | LAND CRUISER PRADO | 2008 | 2020 |
| TOYOTA | MARK X | 2008 | 2012 |
| TOYOTA | PRADO | ||
| TOYOTA | PREVIA | 2007 | 2014 |
| TOYOTA | PRIUS | ||
| TOYOTA | RAV4 | 2008 | 2019 |
| TOYOTA | SIENNA | 2005 | 2008 |
| TOYOTA | VIOS | 2008 | 2013 |
| TOYOTA | WISH | 2018 | 2018 |
| TOYOTA | YARIS |
| SKU | AX05165 |
| Condition | New |
| Manufacturer | Keydiy |
| Released Year | 2025 |
| Warranty | International |
| Weight | 0.06 kg |
REVIEWS