| SKU: | AX04283 |
| Condition: | New |
| Proximity: | No |
| Panic Button: | No |
| Weight: | 1.00 kg |
| Categories: | Accessories |
| Manufacturer: | Xhorse |
Xhorse Replacement Plastic Shell for Condor XC-Mini Plus
| SKU | AX04283 |
| Condition | New |
| Manufacturer | Xhorse |
| Released Year | 2025 |
| Warranty | International |
| Weight | 1.00 kg |
| Dimensions | 39.00 x 29.00 x 23.00 cm |
REVIEWS