| SKU: | AX08525 |
| Condition: | Aftermarket |
| Proximity: | No |
| Panic Button: | No |
| Categories: | Keys & Remotes, Garage Remotes |
| Subcategory: | Remote Key |
| Manufacturer: | Chinese Factory |
| Frequency: | 286-868MHz |
| Number of Buttons: | 4 |


Working Voltage: DC6
Working Frequency: 315MHz/433MHz/868MHz and other for optional
OEM & ODM: YES
AUTO-Scan Type, which transmit in frequencies between 286-868MHz.
Rolling code and fixed code for garage.
It is designed to schedule most of the popular brands in the world.
Note: This product comes in several colors (Blue – Green – Pink – Gray – Yellow), so you can choose the color and order it separately
Note: To duplicate a second button repeat the operation from the point 1.
Hold on pressing press the button you want to match code. until the receiver emit the code .the led of the remote flash quickly .then release the button the remote’s code has matched successfully .
Pressing the button 1 and button 2 at the same time until LED flashes quickly . Release two buttons .press the button that you want to emit seed code it has emitted seed code successfully
| SKU | AX08525 |
| Condition | Aftermarket |
| Frequency | 286-868MHz |
| Manufacturer | Chinese Factory |
| Released Year | 2026 |
| Warranty | International |
| Frequency | 286-868MHz |
REVIEWS