| SKU: | AX04288 |
| Condition: | New |
| Proximity: | No |
| Panic Button: | No |
| Color: | Silver |
| Weight: | 0.50 kg |
| Categories: | Accessories |
| Manufacturer: | Xhorse |
No description available for this product.
| SKU | AX04288 |
| Condition | New |
| Manufacturer | Xhorse |
| Released Year | 2025 |
| Warranty | International |
| Weight | 0.50 kg |
| Dimensions | 20.00 x 22.00 x 10.00 cm |
REVIEWS