| SKU: | AX02514 |
| Condition: | New |
| Proximity: | No |
| Panic Button: | No |
| Weight: | 3.50 kg |
| Categories: | Adapters |
| Manufacturer: | Xhorse |
Xhorse Solder-Free Adapters Package Set for MINI PROG, VVDI Prog, and VVDI KEY TOOL PLUS
This Xhorse solder-free adapter set allows programming without soldering and is compatible with MINI PROG, VVDI Prog, Multi Prog, and KEY TOOL PLUS devices. It includes optional add-on adapters designed for various car makes, including BMW, Porsche, Land Rover, Volvo, and more.
Xhorse Solder-Free Adapters Set Features:
Included Adapters:
Xhorse Solder-Free Adapters Package List :

| SKU | AX02514 |
| Condition | New |
| Manufacturer | Xhorse |
| Released Year | 2025 |
| Warranty | International |
| Weight | 3.50 kg |
| Dimensions | 40.00 x 20.00 x 20.00 cm |
REVIEWS