| SKU: | AX05025 |
| Condition: | New |
| Proximity: | No |
| Panic Button: | No |
| Weight: | 0.20 kg |
| Categories: | Adapters |
| Brands: | Audi |
| Manufacturer: | Xhorse |
Xhorse XDNP45 Solder-Free Adapter is used to connect Key Tool Plus or VVDI Mini Prog or Multi Prog to read/ write Audi J518 data, like Audi A6L Q7 .etc OEM 8E add spare key or AKL.
Compatible with:

| SKU | AX05025 |
| Brand | Audi |
| Condition | New |
| Manufacturer | Xhorse |
| Released Year | 2025 |
| Warranty | International |
| Weight | 0.20 kg |
| Dimensions | 19.00 x 10.00 x 5.00 cm |
Rating
Ship on time
Chat response
Audi is a leading automotive parts manufacturer specializing in high-quality remote keys and security systems. Founded with a commitment to innovation and reliability, we serve customers worldwide with premium automotive solutions.
Our products undergo rigorous testing to ensure compatibility and durability. We pride ourselves on excellent customer service and fast, reliable shipping to get you back on the road quickly.
REVIEWS