| SKU: | AX05027 |
| Condition: | New |
| Proximity: | No |
| Panic Button: | No |
| Weight: | 0.20 kg |
| Categories: | Adapters |
| Manufacturer: | Xhorse |

Xhorse XDNP48 Delphi 48 IMMO Solder-Free Adapter Connection Diagram :


| SKU | AX05027 |
| Condition | New |
| Manufacturer | Xhorse |
| Released Year | 2025 |
| Warranty | International |
| Weight | 0.20 kg |
| Dimensions | 19.00 x 10.00 x 5.00 cm |
REVIEWS