| SKU: | AX05225 |
| Condition: | New |
| Proximity: | No |
| Panic Button: | No |
| Color: | Black |
| Weight: | 1.20 kg |
| Categories: | Adapters |
| Brands: | Lexus, Toyota |
| Manufacturer: | Xtool |
The XTOOL M822 adapter is designed for Toyota 8A all keys lost programming and operates seamlessly with KC501, PAD3, D9 Pro, A80 Pro Master, and other compatible XTOOL devices. It greatly enhances efficiency by reducing calculation time by up to 65% and removes the need to repeatedly insert and remove the key emulator during the procedure.
Note: M822 Adapter needs to be used with advanced XTOOL Key Programming Devices eg: X100 Pad3/X100 Max and KC501 or KC100 Key Programmer.
Connection Steps for XTOOL M822 Adapter : Connect via OBD:

Note:
Connection procedures may vary depending on the vehicle model. In some cases, an extension cable may be required, and fuse positions may differ. Always check the wiring diagram on the XTOOL tablet before connecting to the vehicle and fuse box.


| SKU | AX05225 |
| Condition | New |
| Manufacturer | Xtool |
| Released Year | 2025 |
| Warranty | International |
| Weight | 1.20 kg |
| Dimensions | 30.00 x 25.00 x 7.00 cm |
REVIEWS