| SKU: | AX12541 |
| Condition: | New |
| Proximity: | No |
| Panic Button: | No |
| Weight: | 0.31 kg |
| Categories: | Adapters |
| Manufacturer: | Keydiy |
The KEYDIY KDADP2502 Adapter is specifically designed for the Volvo CEM-SPC5747G module and works seamlessly with the KD-X4 key programming device. This advanced solder-free adapter allows one-click key matching, delivering exceptional stability, precision, and ease of use. Perfect for professional locksmiths, it simplifies Volvo key programming and ensures fast, reliable performance without any soldering required.
Requires 3500KD coins or 50USD to activate Volvo 2022- key programming function (activate license in Keydiy App).
To use Volvo (Lynk&Co) CEM-SPC5754G special adapter, customers need to activate the function of "Volvo programming (Semi-smart key, 8A smart key) Dismantle and Read the CEM data.

| SKU | AX12541 |
| Condition | New |
| Manufacturer | Keydiy |
| Released Year | 2025 |
| Warranty | International |
| Weight | 0.31 kg |
| Dimensions | 16.50 x 22.50 x 6.00 cm |
REVIEWS