| SKU: | AX05115 |
| Condition: | New |
| Proximity: | No |
| Panic Button: | No |
| Weight: | 1.20 kg |
| Categories: | Diagnostic Tools |
| Manufacturer: | OBD Star |
No description available for this product.
| SKU | AX05115 |
| Condition | New |
| Manufacturer | OBD Star |
| Released Year | 2025 |
| Warranty | International |
| Weight | 1.20 kg |
| Dimensions | 33.00 x 24.00 x 7.00 cm |
REVIEWS