| SKU: | AX08334 |
| Condition: | New |
| Proximity: | No |
| Panic Button: | No |
| Color: | Black,Orange |
| Weight: | 0.25 kg |
| Categories: | Auto Key Programmer |
| Subcategory: | Hardware |
| Manufacturer: | Xhorse |
The MINI OBD Tool is a multi-functional vehicle programming device covering a broad range of operations including full diagnostics, IMMO programming, throttle programming, tyre pressure light reset, and maintenance light reset. It connects seamlessly to compatible software and hardware platforms via Bluetooth, Wi-Fi, or direct interface connection.
VVDI MINI OBD TOOL V2 User Manual
VVDI MINI OBD TOOL V2 Immobilizer Car List

Works seamlessly with the VVDI Key Tool series, including:





| SKU | AX08334 |
| Condition | New |
| Manufacturer | Xhorse |
| Released Year | 2025 |
| Warranty | International |
| Weight | 0.25 kg |
| Dimensions | 14.00 x 13.00 x 3.00 cm |
REVIEWS